Search - Easy Blog
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Zakładki

Profesjonalne i bezpieczne zabiegi kosmetyczne

Studio Urody Beaty Krajnik jest salonem partnerskim Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics oraz ściśle współpracujemy z firmą Mediderma.

Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics oraz Mediderma ponieważ od początków istnienia Studia Urody (1998 r) podążamy za wszelkimi nowościami w świecie kosmetologii.

Obie wybrane przez nas marki kosmetyczne wykorzystując wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności wybitnych naukowców tworzą dermokosmetyki dopasowane do potrzeb każdej skóry. 
 
Produkty Chantarelle i Mediderma to nowe spojrzenie na kosmetykę i pielęgnację. Pozwalają nie tylko na pielęgnację skóry, ale także doskonale wspomagają jej leczenie w wielu problemach dermatologicznych.
 
Oryginalne metody zabiegów opracowane przez Chantarelle i Mediderma dają nam pełen wachlarz możliwości, pozwalając na indywidualne podejście do każdej osoby.
Wyjątkowe, ekskluzywne kosmetyki Chantarelle i Mediderma są wspaniałą odpowiedzią na potrzeby co raz bardziej wymagających Klientek i Klientów salonu kosmetycznego.
Zabiegi firmowe łączą skuteczność z nowym wymiarem przyjemności. 
 
Studio Urody to miejsce, w którym możesz poddać się nie tylko zabiegom wykonywanym manualnie. Proponujemy łączenie zabiegów Chantarelle z nowoczesnymi zabiegami aparaturowymi. 
 
Studio Urody jest wyposażone w najlepszy sprzęt niezbędny we współczesnej kosmetologii. Połączenie najlepszych kosmetyków ze skutecznie działającymi, intensywnymi zabiegami daje efekty w postaci pięknej, rozświetlonej i gładkiej cery.

szkola-urody-beata-krajnik

Warto przeczytać

- +
Przed użyciem programu zapoznaj się z naszym samouczkiem dzięki temu bardzo łatwo i szybko nauczysz się jak korzystać z tego programu. Kliknij...
  Twój wizerunek w dniu Ślubu musi być nieskazitelny. Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych elementów Twojego wyglądu. Nie jest to takie proste...
  W tym miejscu niebawem będzie ciekawy artykuł.  Zapraszamy.
TOTAL REPAIR - Rytuał Intensywnej Regeneracji Włosów Zniszczonych oraz COLOR PROTECT -Zabieg Przedłużania Trwałości Koloru  rekomendowane przez...
  PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE W SALONIE KOSMETYCZNYM. Idealnie gładka cera to w dniu Twojego ślubu podstawa do udanego makijażu ślubnego. Twój...
Pielęgnacja paznokci to zabiegi określane jako manicure. W Studio Urody wykonujemy kilka rodzajów manicure dostosowanych do Twoich indywidualnych...
- +

dyplomy

Studio Urody to:

Adres

ul. Beżowa 2, Szczecin

os. Bukowe

Tel: 505 097 568

Czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

9:00 - 15:00