Search - Easy Blog
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Zakładki

Profesjonalne i bezpieczne zabiegi kosmetyczne

Studio Urody Beaty Krajnik jest salonem partnerskim Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics oraz ściśle współpracujemy z firmą Mediderma.

Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics oraz Mediderma ponieważ od początków istnienia Studia Urody (1998 r) podążamy za wszelkimi nowościami w świecie kosmetologii.

Obie wybrane przez nas marki kosmetyczne wykorzystując wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności wybitnych naukowców tworzą dermokosmetyki dopasowane do potrzeb każdej skóry. 
 
Produkty Chantarelle i Mediderma to nowe spojrzenie na kosmetykę i pielęgnację. Pozwalają nie tylko na pielęgnację skóry, ale także doskonale wspomagają jej leczenie w wielu problemach dermatologicznych.
 
Oryginalne metody zabiegów opracowane przez Chantarelle i Mediderma dają nam pełen wachlarz możliwości, pozwalając na indywidualne podejście do każdej osoby.
Wyjątkowe, ekskluzywne kosmetyki Chantarelle i Mediderma są wspaniałą odpowiedzią na potrzeby co raz bardziej wymagających Klientek i Klientów salonu kosmetycznego.
Zabiegi firmowe łączą skuteczność z nowym wymiarem przyjemności. 
 
Studio Urody to miejsce, w którym możesz poddać się nie tylko zabiegom wykonywanym manualnie. Proponujemy łączenie zabiegów Chantarelle z nowoczesnymi zabiegami aparaturowymi. 
 
Studio Urody jest wyposażone w najlepszy sprzęt niezbędny we współczesnej kosmetologii. Połączenie najlepszych kosmetyków ze skutecznie działającymi, intensywnymi zabiegami daje efekty w postaci pięknej, rozświetlonej i gładkiej cery.

szkola-urody-beata-krajnik

Warto przeczytać

- +
  PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE W SALONIE KOSMETYCZNYM. Idealnie gładka cera to w dniu Twojego ślubu podstawa do udanego makijażu ślubnego. Twój...
Przed użyciem programu zapoznaj się z naszym samouczkiem dzięki temu bardzo łatwo i szybko nauczysz się jak korzystać z tego programu. Kliknij...
Oczy to punkt na mapie naszej twarzy, który w szczególny sposób skupia uwagę patrzącej na nas osoby. Nie bez powodu mówi się, że pierwsze spojrzenie jest...
  W tym miejscu niebawem będzie ciekawy artykuł.  Zapraszamy.
Dział "Kobieta młoda" przeznaczony jest dla pań od 20-tego roku życia. Przedstawiamy tutaj nasze ciekawe propozycje zabiegów profilaktycznych,...
  PIĘKNE DŁONIE I PAZNOKCIE   Przesuszona skóra dłoni, przebarwienia po opalaniu, krzywo opiłowane paznokcie i odstające skórki to na pewno...
- +

dyplomy

Studio Urody to:

Adres

ul. Beżowa 2, Szczecin

os. Bukowe

Tel: 505 097 568

Czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

9:00 - 15:00