Search - Easy Blog
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Zakładki

Profesjonalne i bezpieczne zabiegi kosmetyczne

Studio Urody Beaty Krajnik jest salonem partnerskim Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics oraz ściśle współpracujemy z firmą Mediderma.

Nawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics oraz Mediderma ponieważ od początków istnienia Studia Urody (1998 r) podążamy za wszelkimi nowościami w świecie kosmetologii.

Obie wybrane przez nas marki kosmetyczne wykorzystując wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności wybitnych naukowców tworzą dermokosmetyki dopasowane do potrzeb każdej skóry. 
 
Produkty Chantarelle i Mediderma to nowe spojrzenie na kosmetykę i pielęgnację. Pozwalają nie tylko na pielęgnację skóry, ale także doskonale wspomagają jej leczenie w wielu problemach dermatologicznych.
 
Oryginalne metody zabiegów opracowane przez Chantarelle i Mediderma dają nam pełen wachlarz możliwości, pozwalając na indywidualne podejście do każdej osoby.
Wyjątkowe, ekskluzywne kosmetyki Chantarelle i Mediderma są wspaniałą odpowiedzią na potrzeby co raz bardziej wymagających Klientek i Klientów salonu kosmetycznego.
Zabiegi firmowe łączą skuteczność z nowym wymiarem przyjemności. 
 
Studio Urody to miejsce, w którym możesz poddać się nie tylko zabiegom wykonywanym manualnie. Proponujemy łączenie zabiegów Chantarelle z nowoczesnymi zabiegami aparaturowymi. 
 
Studio Urody jest wyposażone w najlepszy sprzęt niezbędny we współczesnej kosmetologii. Połączenie najlepszych kosmetyków ze skutecznie działającymi, intensywnymi zabiegami daje efekty w postaci pięknej, rozświetlonej i gładkiej cery.

szkola-urody-beata-krajnik

Warto przeczytać

- +
 Pielęgnacja stóp nadal jest zabiegiem sezonowym. Latem kiedy chcesz bardziej eksponować stopy, dbasz o nie intensywnie. Zimą kiedy Twoje stopy...
Oczy to punkt na mapie naszej twarzy, który w szczególny sposób skupia uwagę patrzącej na nas osoby. Nie bez powodu mówi się, że pierwsze spojrzenie jest...
  W tym miejscu niebawem będzie ciekawy artykuł.  Zapraszamy.
  Każda Panna Młoda poświęca dużo czasu na przygotowania przed ślubne. Każda marzy o tym aby w dniu ślubu wyglądać jak prawdziwa księżniczka....
  Gabinet Pielęgnacji Stóp w Studio Urody Beaty Krajnik to miejsce, w którym fachową poradę i pomoc uzyskają zarówno panie, panowie, młodzież i...
Jeszcze kilka lat temu uważało się powszechnie, że z usług salonów kosmetycznych korzystają jedynie zniewieściali panowie.  Mężczyźni, którzy...
- +

dyplomy

Studio Urody to:

Adres

ul. Beżowa 2, Szczecin

os. Bukowe

Tel: 505 097 568

Czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

9:00 - 15:00