Search - Easy Blog
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Zakładki

Makijaż ślubny

 

Twój wizerunek w dniu Ślubu musi być nieskazitelny. Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych elementów Twojego wyglądu. Nie jest to takie proste jak się wydaje niektórym przyszłym Pannom Młodym... ot trochę podkładu, pudru ,pomadka i podkreślone nie co oko i już fajnie wyglądasz. Makijaż ślubny wykonany profesjonalnie to nie to samo co szybkie muśnięcia kosmetykami we własnej łazience.
Przekonasz się o tym, gdy zapoznasz się z zasadami jakimi kierujemy się w Studio Urody przy wykonywaniu makijażu ślubnego. 
 
PRZYGOTOWANIE CERY
Przede wszystkim powinnaś na kilka miesięcy przed planowanym terminem ślubu umówić się do kosmetyczki w Studio Urody i uzgodnić z nią plan pielęgnacji cery. Jeśli Twoja cera nie sprawia kłopotów to na pewno wystarczy odpowiednia pielęgnacja domowa i tuż przed ślubem zabieg odświeżający, rozświetlający. Jeśli jednak masz kłopoty z cerą to nasza specjalistka zaproponuje Ci odpowiednie zabiegi lecznicze. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dziale ŚLUB-ZABIEGI NA TWARZ. 
Na pewno musisz wiedzieć o tym, że makijaż ślubny będzie wyglądał idealnie jeśli Twoja cera będzie doskonale wygładzona i nawilżona. Na przesuszonej skórze podkład i puder niestety już po kilku godzinach będą wyglądać nieestetycznie. Łatwiej można sobie poradzić gdy skóra jest tłusta gdyż tutaj zadziałają odpowiednie kosmetyki matujące i utrwalacze makijażu. 
Dlatego radzimy abyś nie zostawiała pielęgnacji na ostatnią chwilę i przyłożyła do niej naprawdę sporo uwagi gdyż piękna cera to podstawa Twojego wizerunku w dniu ślubu. 
 
PIĘKNE RZĘSY
Nie będziemy ukrywać, że najlepszym rozwiązaniem dla Panny Młodej jest przedłużenie i zagęszczenie rzęs metodą 1:1. Długie, gęste rzęsy dodają głębi spojrzeniu i nawet najlepiej wytuszowane rzesy nie dadzą tak piękniego efektu jaki uzyskamy przez zastosowanie metody 1:1 czyli doklejenie jednej rzęsy jedwabnej do jednej rzęsy naturalnej.
Polecamy abyś ten zabieg wykonała odpowiednio wcześniej, przynajmniej na 4 tygodnie przed ślubem, a po 3 tygodniach od wykonania zabiegu, jeśli będzie taka potrzeba poddała się zabiegowi odnowy.
Nie każda pani od razu przyzwyczaja się do dużo dłuższych i gęściejszych rzęs. Potrzebujesz trochę czasu aby oswoić się ze swoją zdecydowanie wyraźniejszą oprawą oczu.
PIĘKNE BRWI
 
Proponujemy wykonanie profesjonalnej stylizacji brwi.Tego zabiegu nie odkładaj na ostatnią chwilę. Być może do tej pory regulowałaś swoje brwi w niewłaściwy sposób i będzie konieczność wykonania korekty. Włoski muszą mieć czas aby odrosnąć. Polecamy wykonanie pierwszej stylizacji brwi na pół roku przed ślubem. 
Nasza specjalistka wykona dokładne pomiary Twojej twarzy i posługując się specjalnym programem komputerowym określi precyzyjnie odpowiednią długość i szerokość Twoich brwi oraz wyprofiluje ich właściwy kształt. Jeśli będzie taka potrzeba to dobrany zostanie także kolor brwi idealnie pasujący do Twojego koloru włosów, koloru oczu i karnacji. 
Otrzymasz poradnik dotyczący profilowania kształtu brwi. Dane zostaną także zapisane w komputerze dlatego też nie obawiaj się, że tuż przed ślubem Twoje brwi znowu zmienią kształt. Usługa stylizacji Twoich brwi będzie wykonana dokładnie wg. wytycznych.
 
PRÓBNY MAKIJAŻ
 
Na makijaż próbny umów się wówczas, gdy masz już wybraną suknię ślubną, kwiaty oraz dodatki. Makijażystka musi zobaczyć jaką będziesz miała biżuterię. Bardzo dobrze jest również przynieść na wizytę próbną jeden kwiat, który będzie w Twoim bukiecie ślubnym. Polecamy dwie próbne wizyty. W czasie pierwszego spotkania wykonana będzie analiza kolorystyczna. Dobór kolorów, które podkreślą Twoją urodę jest bardzo istotny. Posłużymy się kolorowymi chustami, folią złotą i srebrną oraz specjalnym programem komputerowym umożliwiającym dokładny dobór odpowiednich kolorów. Po takiej analizie otrzymasz wydrukowany poradnik ponieważ wiedza o pasujących do Twojego typu kolorach przyda Ci się na wiele innych okazji. 
Druga wizyta to wykonanie makijażu próbnego. Makijażystka przedstawi Ci swoją propozycję, w trakcie wykonywania makijażu będzie pokazywała Ci kolejne etapy, a Ty staraj się współpracować czyli wyrażać swoją opinię o tym co widzisz w lusterku. Jeśli cokolwiek chcesz zmienić to od razu o tym powiedz. Makijaż próbny jest wykonywany po to abyś w dniu ślubu wyglądała jak prawdziwa księżniczka i czuła się doskonale. 
Makijaż musi być dobrany do Twojego typu urody, stroju, dodatków, musi także pasować do Twojego temperamentu i co ważne doskonale prezentować się na zdjęciach i filmie. Są to przecież pamiątki, które będziesz przechowywać do końca życia i z czułością wyjmować je aby pokazać kiedyś wnukom. 
Makijaż ślubny musi przetrwać cały dzień i całą noc. Dlatego też stosujemy profesjonalne kosmetyki oraz specjalne utrwalacze makijażu. Na twarzy nie może być jednak widoczna "maska utowrzona z kosmetyków" dlatego polecimy Ci odpowiedni mini zestaw kosmetyków i akcesoriów, które powinna mieć pod ręką Twoja świadkowa. W trakcie weselnych szaleństw na parkiecie Twoja twarz na pewno się spoci,a ogromna ilość całusów, które rozdasz w tym dniu sprawi, że nawet najtrwalsza pomadka zniknie w pewnej chwili z ust. Dlatego nauczymy Cię jak szybko i dyskretnie wykonać małe poprawki makijażu. 
W karcie Klientki nasza makijażystka zapisze wszystkie nazwy kolorów i kosmetyków, które użyte zostały na próbnym makijażu. W dniu ślubu odtworzy dokładnie ten sam makijaż, który zaakceptowałaś na próbnej wizycie. 
Warto połączyć próbę makijażu z próbną fryzurą tak abyś od razu mogła zobaczyć efekt. 
Jeśli sesja zdjęciowa będzie odbywała się w kilka dni po ślubie to również makijaż i fryzura zostaną odtworzone wg.wszystkich zapisów z Twojej karty Klientki.

Przygotowania do ślubu

  Twój wizerunek w dniu Ślubu musi być nieskazitelny. Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych elementów Twojego wyglądu. Nie jest to takie proste...
  Każda Panna Młoda poświęca dużo czasu na przygotowania przed ślubne. Każda marzy o tym aby w dniu ślubu wyglądać jak prawdziwa księżniczka....
  GŁADKIE STOPY I WYPIELĘGNOWANE PAZNOKCIE. Przygotowując wiele naszych Klientek do ich najpiękniejszego dnia w życiu -czyli Dnia Ślubu...
  PIĘKNE DŁONIE I PAZNOKCIE   Przesuszona skóra dłoni, przebarwienia po opalaniu, krzywo opiłowane paznokcie i odstające skórki to na pewno...
  PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE W SALONIE KOSMETYCZNYM. Idealnie gładka cera to w dniu Twojego ślubu podstawa do udanego makijażu ślubnego. Twój...

dyplomy

Studio Urody to:

Adres

ul. Beżowa 2, Szczecin

os. Bukowe

Tel: 505 097 568

Czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

9:00 - 15:00