Search - Easy Blog
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Zakładki

Piękny ślubny manicure

 

PIĘKNE DŁONIE I PAZNOKCIE
 
Przesuszona skóra dłoni, przebarwienia po opalaniu, krzywo opiłowane paznokcie i odstające skórki to na pewno nie są atuty dłoni Panny Młodej.
 
Dłonie to widoczna część Twojego ciała.  Na Twoje dłonie wszyscy zwrócą uwagę. Na pewno będzie widać dłonie na zdjęciach i na filmie ze ślubu.
 
Pomyśl odpowiednio wcześniej o pielęgnacji Twoich dłoni.  Pomożemy Ci zadbać o odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry, pokażemy jakie zabiegi  możesz wykonać sama w domu i jakie kosmetyki powinnaś kupić do domowej pielęgnacji.
 
REGULARNA PIELĘGNACJA DŁONI W DOMU – to podstawa przygotowań ślubnych. Nie musisz biegać do salonu tylko po to aby kosmetyczka zrobiła Ci peeling na dłonie lub maseczkę. Pokażemy Ci na pierwszej wizycie jak powinnaś robić taki zabieg w domu, będziesz mogła kupić u nas także profesjonalne kosmetyki do zabiegów na dłonie.
 
ZNISZCZONE DŁONIE i PRZEBARWIENIA
 
Jeśli Twoje dłonie są zniszczone i wymagają specjalistycznej pielęgnacji to nasza kosmetyczka dobierze dla Ciebie odpowiednią kurację. Być może będzie potrzebne intensywne złuszczanie naskórka lub mezoterapia bezigłowa.
 
Po takich zabiegach znikną nawet największe kłopoty ze skórą dłoni.  Oczywiście nie będzie to zabieg jednorazowy, ale cała zaplanowana kuracja. 
 
Dla dłoni, które nie wymagają specjalnych kuracji polecamy zabieg Delawell  Ciepłe Łaźnie SPA. Jest to prawdziwy relaks i regeneracja dla Twoich dłoni.
 
TWOJE PAZNOKCIE
 
Jeśli z natury masz ładną płytkę paznokciową to upiększenie Twoich paznokci na tę wyjątkową okazję nie będzie skomplikowane.
 
Dla ładnych, długich paznokci polecamy wykonanie manicure hybrydowego.
 
Lakierożele Sunflower, które stosujemy są utwardzane w lampie UV i dzięki temu trwałość koloru na paznokciach jest zdecydowanie dłuższa (nawet 2-3 tygodnie bez odprysków). Duży wybór modnych kolorów pozwoli na dobranie dla Ciebie najbardziej pasującego odcienia. 
 
Świetną metodą na idealny frencz jest Dashing Diva. W przypadku tej metody białe końcówki paznokci są równiutkie, a manicure wykonany jest bardzo szybko. Takie paznokcie mają trwałość 2 do 3 tygodni. Olśniewają idealnie wykonaną linią frencz.
 
Dla bardziej odważnej Panny Młodej proponujemy końcówki nie tylko białe ale np. różowe, fioletowe lub w kolorach jesiennych.
 
Dla pań, którym natura nie podarowała pięknych paznokci mamy rozwiązanie w postaci przedłużania paznokci metodą Dashing Diva Long Tips.
 
Za pomocą żelu soak-off możemy przedłużyć i wymodelować Twoje paznokcie, a także wykonać na nich ciekawe zdobienia ślubne – od bardzo skromnych do ekstrawaganckich i rzucających się w oczy. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich życzeń co do wyglądu paznokci ślubnych.
 
Nie zostawiaj zdobienia paznokci na dzień ślubu. To nie jest dobre rozwiązanie ponieważ taki zabieg zajmuje od 1h do nawet 2-3h i w dniu ślubu na pewno nie będzie już na to czasu.
 
Polecamy abyś na ślubny manicure umówiła się przynajmniej na 2 dni przed ślubem.
Gdyby przez ten czas na paznokciach pojawiło się jakiekolwiek zadrapanie to nie martw się tym. Szybka poprawka w trakcie ślubnych przygotowań zawsze będzie możliwa do zrobienia. 

Przygotowania do ślubu

  Każda Panna Młoda poświęca dużo czasu na przygotowania przed ślubne. Każda marzy o tym aby w dniu ślubu wyglądać jak prawdziwa księżniczka....
  PIĘKNE DŁONIE I PAZNOKCIE   Przesuszona skóra dłoni, przebarwienia po opalaniu, krzywo opiłowane paznokcie i odstające skórki to na pewno...
  Twój wizerunek w dniu Ślubu musi być nieskazitelny. Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych elementów Twojego wyglądu. Nie jest to takie proste...
  PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE W SALONIE KOSMETYCZNYM. Idealnie gładka cera to w dniu Twojego ślubu podstawa do udanego makijażu ślubnego. Twój...
  GŁADKIE STOPY I WYPIELĘGNOWANE PAZNOKCIE. Przygotowując wiele naszych Klientek do ich najpiękniejszego dnia w życiu -czyli Dnia Ślubu...

dyplomy

Studio Urody to:

Adres

ul. Beżowa 2, Szczecin

os. Bukowe

Tel: 505 097 568

Czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

9:00 - 15:00