Search - Easy Blog
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Zakładki

Piękna cera w dniu Twojego ślubu

 

PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE W SALONIE KOSMETYCZNYM.
Idealnie gładka cera to w dniu Twojego ślubu podstawa do udanego makijażu ślubnego. Twój zadbany wygląd olśni wszystkich zaproszonych gości, a przede wszystkim zachwyci Twojego ukochanego, który będzie dumny z pięknej żony.
Jeśli  Twoja cera sprawia jakiekolwiek problemy  to z kosmetyczką skontaktuj się odpowiednio wcześniej.  
Jeśli Twoja cera jest zniszczona przez nadmierne opalanie to przynajmniej pół roku potrzeba na wprowadzenie odpowiedniej pielęgnacji oraz doprowadzenie cery do ładnego wyglądu .
Jeśli cierpisz na problemy trądzikowe to leczenie oraz zabiegi kosmetyczne być może będą wymagały jeszcze więcej czasu.
Najszybciej poradzimy sobie z przesuszeniem skóry oraz objawami zmęczenia.  Tutaj wystarczy nam dwa miesiące lub nawet tylko miesiąc na zregenerowanie i rozświetlenie  Twojej cery.
Umów się z naszą specjalistką na konsultację kosmetyczną. Wykona ona badanie Twojej cery aparatem Multi Test Skin – zmierzy poziom nawilżenia, natłuszczenia, sprawdzi w jakim stanie są naczynka na Twojej twarzy. Dowiesz się jakie zabiegi kosmetyczne są wskazane dla Ciebie, ile powinnaś ich wykonać i jak często muszą być powtarzane. 
Kosmetyczka zaplanuje dla Ciebie cały program przed ślubnych przygotowań. Wystawi Ci także Twój Osobisty Paszport Urody. Doskonale będziesz wiedziała jakie są wskazane dla Ciebie kosmetyki i które zabiegi kosmetyczne szybko poprawią Twój wygląd.
 
Przykładowy PROGRAM ZABIEGÓW ŚLUBNYCH:
 
6 MIESIĘCY PRZED ŚLUBEM …
Wizyta – Konsultacja w Studio Urody. Badanie cery. Wystawienie Paszportu Urody. Zaplanowanie potrzebnych zabiegów. Dobór pielęgnacji domowej . Wykonanie pierwszego z zaplanowanych zabiegów.
Przez kolejne miesiące poddajesz się zabiegom, które zaplanowała dla Ciebie Twoja kosmetyczka.
 
MIESIĄC PRZED ŚLUBEM
Jeśli Twoja cera tego wymaga to miesiąc przed ślubem warto poddać ją zabiegowi oczyszczania z zaskórników. Zaproponujemy Ci kilka wersji tego zabiegu, wspólnie z kosmetyczką zadecydujesz, który zabieg będzie najkorzystniejszy dla Twojej cery.
Jeśli nie jest potrzebne oczyszczanie cery to nasza specjalistka dobierze dla Ciebie inny zabieg, który odświeży i oczyści Twoją buzię. Warto taki zabieg oczyszczający wykonać także na szyję, dekolt i plecy.
 
7 DNI PRZED ŚLUBEM
Jeśli Twoje rzęsy nie są przedłużane, a brwi wymagają przyciemnienia to polecamy abyś na tydzień przed ślubem poddała się zabiegom upiększającym oprawę oczu. Kosmetyczka przyciemni Twoje rzęsy i brwi specjalną farbą. Kolor brwi będzie oczywiście dobrany do koloru Twoich włosów oraz typu urody. Jeśli wcześniej miałaś wykonywaną analizę strukturalną brwi i wykonana była stylizacja brwi to właśnie teraz kosmetyczka sprawdzając zapisy w karcie będzie mogła wykonać idealną stylizację Twoich brwi.
Jeśli miałaś wcześniej wykonane przedłużanie rzęs to teraz jest bardzo dobry moment na wykonanie odnowy rzęs metodą 1:1, dzięki temu zabiegowi Twoje rzęsy w dniu ślubu będą po prostu piękne, a Ty nie będziesz musiała myśleć nad tym czy przypadkiem  nie rozmazuje Ci się tusz do rzęs.
Tydzień przed ślubem powinnaś także pomyśleć nad wykonaniem depilacji ciała. Chyba nie chcesz aby niechciane włosy zepsuły Ci cały pięknie dopracowany wizerunek.  Szybka depilacja woskiem pomoże Ci pozbyć się zbędnych włosów na ciele. Pamiętaj także, że jeśli Twoje ręce nie są idealnie gładkie to włoski powinny być również usunięte z ramion i przedramion aby nie zepsuć efektu pięknej ślubnej sukni.  Podsumowując : powinnaś poddać się depilacji nóg, bikini , pach i jeśli jest taka potrzeba to usuwamy także włoski z całych rąk oraz z nad górnej wargi.
 
2 DNI PRZED ŚLUBEM
To jest najlepszy moment na wykonanie zabiegu nawilżająco-wygładzającego na twarzy, szyję i dekolt oraz zabiegu rozświetlającego na okolice oczu. Twoja buzia po takim zabiegu będzie odświeżona i doskonale przygotowana na wykonanie makijażu ślubnego.
Na dzień przed ślubem nie eksperymentuj już z żadnymi nowymi kosmetykami. Nie nakładaj żadnych maseczek. Twoja kosmetyczka zadbała o odpowiednie przygotowanie cery na dzień ślubu i nie ma potrzeby już nic więcej robić.

Przygotowania do ślubu

  GŁADKIE STOPY I WYPIELĘGNOWANE PAZNOKCIE. Przygotowując wiele naszych Klientek do ich najpiękniejszego dnia w życiu -czyli Dnia Ślubu...
  PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE W SALONIE KOSMETYCZNYM. Idealnie gładka cera to w dniu Twojego ślubu podstawa do udanego makijażu ślubnego. Twój...
  Twój wizerunek w dniu Ślubu musi być nieskazitelny. Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych elementów Twojego wyglądu. Nie jest to takie proste...
  PIĘKNE DŁONIE I PAZNOKCIE   Przesuszona skóra dłoni, przebarwienia po opalaniu, krzywo opiłowane paznokcie i odstające skórki to na pewno...
  Każda Panna Młoda poświęca dużo czasu na przygotowania przed ślubne. Każda marzy o tym aby w dniu ślubu wyglądać jak prawdziwa księżniczka....

dyplomy

Studio Urody to:

Adres

ul. Beżowa 2, Szczecin

os. Bukowe

Tel: 505 097 568

Czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

9:00 - 15:00