Search - Easy Blog
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Zakładki

Idealna fryzura ślubna

 

Każda Panna Młoda poświęca dużo czasu na przygotowania przed ślubne. Każda marzy o tym aby w dniu ślubu wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Fryzura ślubna to jeden z najważniejszych elementów Twojego wizerunku.
 
 
Kiedy i na jakie zabiegi powinnaś wybrać się do salonu fryzjerskiego? Jak przygotować się do fryzury próbnej? Czego oczekiwać w salonie fryzjerskim? Jeśli nurtują Cię takie pytania to zaplanuj z nami  swój kalendarz ślubnych przygotowań.
 
6 MIESIĘCY PRZED ŚLUBEM…
 
Rozpocznij poszukiwania zdjęć wymarzonej fryzury ślubnej. 
Mnóstwo inspiracji znajdziesz w Internecie. Zapisuj sobie wszystkie zdjęcia fryzur, które w szczególny sposób Ci się podobają.
 
Przy wyborze fryzury uwzględnij długość Twoich włosów, Twój ulubiony styl, Twój typ urody, Twój temperament, fason Twojej sukni ślubnej, styl w jakim organizowany będzie ślub oraz wesele.
 
Poszukiwania odpowiedniej stylistki fryzur ślubnych.
 
Ten punkt zdecydowanie Ci ułatwimy. Umów się do Studia Urody Beaty Krajnik na konsultację z naszymi utalentowanymi fryzjerkami. Agnieszka i Kamila z przyjemnością doradzą Ci wybór odpowiedniej fryzury i udzielą wielu porad. W czasie spotkania szybko zorientujesz się, która ze stylistek bardziej odpowiada Twoim wymaganiom oraz z którą szybko nawiążesz nić porozumienia. Bardzo ważne jest abyście doskonale się zrozumiały i wspólnie uzgodniły najpiękniejszą dla Twojego typu urody fryzurę ślubną.
 
Ważne jest również zaplanowanie terminarza działań w salonie fryzjerskim. Zdaj się na specjalistkę, ona najlepiej będzie wiedziała ile potrzeba czasu na doskonałe przygotowanie Twoich włosów do fryzury ślubnej.
 
Regeneracja, odżywianie i nabłyszczanie włosów.
 
Twoje włosy zostaną dokładnie obejrzane pod mikrokamerą. 400-krotne powiększenie pozwoli wychwycić wszelkie uszkodzenia łodygi włosów jak również łatwo będzie ocenić czy skóra głowy jest zdrowa. Jeśli masz zniszczone włosy, szorstkie i pozbawione połysku to nie dramatyzuj. Nie będziesz musiała iść do ślubu ostrzyżona jak chłopak. Nasze fryzjerki mają do dyspozycji kilka silnie działających zabiegów i na pewno doradzą Ci odpowiednią kurację.
 
Dla włosów bardzo mocno zniszczonych polecamy keratynową regenerację True Keratin , której efekt utrzymuje się 3-5 miesięcy. Jeśli chcesz uchronić swoje włosy przed drastycznym ich skróceniem i zregenerować je to powinnaś pierwszy zabieg wykonać 6 miesięcy przed ślubem, a kolejny na 3 tygodnie przed tym uroczystym dniem.   Jeśli Twój budżet ślubny nie przewiduje wydatku 299zł na regenerację włosów to fryzjerka Studia Urody może Ci  polecić zabieg, którego efekt utrzymuje się krócej, ale który również pięknie regeneruje włosy.  Jest to Keratynowa Odbudowa Włosów Artego. Do tego polecone zostaną odpowiednie kosmetyki do domowej kuracji . Kosmetyki będziesz mogła kupić w Studio Urody.
 
Dla włosów, które wymagają jedynie nabłyszczenia proponujemy wspaniały Rytuał Oczyszczająco-Nabłyszczający Diamentowy Blask. Taki zabieg wystarczy, że wykonasz kilka razy (1x w miesiącu), a Twoje włosy nabiorą cudownej miękkości i połysku.
 
Jeśli potrzebne jest strzyżenie…
 
Jeśli zapuszczasz włosy do fryzury ślubnej to teraz jest właściwy moment aby zacząć je delikatnie ukierunkowywać, nie zostawiaj strzyżenia na ostatnią chwilę gdyż może się okazać, że włosy nie będą chciały się odpowiednio układać lub ich długość nie będzie odpowiednia do wybranej przez Ciebie fryzury. Ukierunkowanie to delikatne podcinanie końcówek włosów i nadanie odpowiedniego kształtu Twojej fryzurze. Takich zabiegów być może potrzeba będzie wykonać kilka.
 
 Jeśli masz długie włosy to nasza fryzjerka zadba aby końcówki Twoich włosów były zdrowe i nie rozdwajały się.
 
Słuchając rad fryzjerki Studia Urody rozpoczynasz regularną pielęgnację włosów w domu dobranymi specjalnie dla Ciebie kosmetykami.
 
3 MIESIĄCE PRZED ŚLUBEM …
 
Wybór koloru włosów
 
Nadeszła pora na wybranie koloru dla Twoich włosów. Jeśli nie farbujesz włosów i podoba Ci się Twój naturalny kolor to ten problem Ciebie nie dotyczy. Panie , które farbują włosy muszą jednak poświęcić na wybór odpowiedniego koloru trochę czasu. To nie może być przypadkowa koloryzacja. Kolor włosów musi idealnie pasować do typu Twojej urody, karnacji jak również do Twoich upodobań. Pamiętaj, że z blondynki nie staniesz się w jednej chwili brunetką ani odwrotnie. Takie drastyczne zmiany koloru włosów doprowadzą jedynie do ich zniszczenia a i tak przeważnie taka gwałtowna zmiana koloru włosów okazuje się mało korzystna. Na 3 miesiące przed ślubem wykonaj w salonie koloryzację włosów. Jeśli kolor okaże się idealny będziesz mogła go powtórzyć bliżej ślubu tak aby włosy były świeże i błyszczące. Jeśli okaże się, że konieczna jest korekta lub dalsze poszukiwania to jest jeszcze sporo czasu aby bez szkody dla włosów znaleźć najlepszy dla nich odcień i wykonać ponowną koloryzację.
 
Analiza kolorystyczna
 
Polecamy wykonanie analizy kolorystycznej, w czasie której dowiesz się jakie kolory najbardziej do Ciebie pasują, które w zdecydowany sposób podkreślają Twoją urodę, a które ją tłumią. Analiza kolorystyczna obejmuje kolorystykę makijażu, kolor włosów, a także kolory ubioru. Na pewno taka wiedza ułatwi Ci dobór dodatków ślubnych oraz wybór koloru kwiatów.
 
Teraz powinnaś także pomyśleć nad wyborem welonu lub innych ozdób, które będą wpięte we włosy. Skonsultuj się z fryzjerką, która projektuje Twoją fryzurę. Bardzo ważne jest aby rodzaj upięcia pasował do welonu, a także po jego zdjęciu fryzura musi prezentować się pięknie. Fryzjerka musi wiedzieć jaki rodzaj ozdób wybierasz ponieważ konieczne jest uniknięcie sytuacji, w której okaże się w ostatniej chwili ,że fryzura wybrana przez Ciebie jest piękna, welon jest równie piękny ale… zupełnie do siebie te dwa ważne elementy nie pasują.
 
3 miesiące przed ślubem to czas intensywnej pielęgnacji włosów zarówno w domu jaki i w salonie fryzjerskim. Trzymaj się ustalonych z Twoją fryzjerką terminów a gwarantujemy Ci, że w dniu ślubu Twoje włosy będą piękne.
 
MIESIĄC PRZED ŚLUBEM…
 
To już tylko 4 tygodnie. Nawet się nie zorientujesz a czas szybko zleci. Dlatego ten miesiąc musisz mieć już naprawdę dokładnie zaplanowany.
 
Na o. 10 -7 dni przed ślubem powinna być wykonana koloryzacja włosów oraz próbna fryzura. Najlepiej próbną fryzurę wykonać wtedy gdy włosy mają już nadany właściwy odcień. Będzie wówczas widać ostateczny efekt.
 
Na próbną fryzurę zabierz ze sobą koniecznie welon i ozdoby, które chcesz aby były wpięte we włosy. Możesz także przyjść na próbną fryzurę z koleżanką, mamą czy siostrą, która szczerze oceni efekt.  Nie bój się powiedzieć w trakcie czesania co chciałabyś zmienić lub poprawić. Fryzjerce tak samo jak Tobie zależy aby efekt był oszałamiający. Twoja fryzjerka jest otwarta na wszelkie Twoje sugestie.
 
Bardzo ważne jest aby Twoja świadkowa mogła zobaczyć w jaki sposób odpiąć welon tak aby nie zniszczyć fryzury. Jeśli z jakiś powodów nie może ona uczestniczyć w instruktażu to poproś kogoś innego w jej zastępstwie. Fryzjerka zademonstruje sposób odpięcia welonu. Warto przećwiczyć tę czynność.
 
W czasie wykonywania fryzury próbnej dowiesz się także jakie kosmetyki i akcesoria powinnaś sobie przygotować na dzień ślubu. Konieczne będą zapasowe wsuwki lub spinki oraz lakier do włosów, a jeśli podstawą fryzury są loki to przyda się także mała lokówka. Fryzura będzie mocno utrwalona, ale wiadomo, że taneczne szaleństwa do białego rana mogą nie co osłabić trwałość misternie ułożonych loków. Nie możesz także zapomnieć o dużej parasolce na wypadek gdyby w dniu ślubu padał deszcz.
 
W DNIU ŚLUBU…
 
Jeśli zależy Ci na czasie i nie chcesz przesiedzieć wielu godzin w salonie fryzjerskim to dzień przed ślubem (wieczorem ) umyj dokładnie włosy, dobrze je wypłucz i wysusz. Ta czynność zaoszczędzi Ci porannego wstawania w dniu ślubu.
 
Oczywiście jeśli wolisz aby fryzjerka umyła Twoje włosy i wysuszyła je to  oczywiście jest to uwzględnione w usłudze. Jedynie wydłuży to o ok. 30-40 min czas wykonania fryzury ponieważ włosy muszą być bardzo dobrze wysuszone. Ustal wcześniej ze swoją fryzjerką którą wersję wybierasz ponieważ jest to ważne do zaplanowania czasu wykonania Twojej fryzury. W zależności od stopnia skomplikowania upięcia czas wykonania fryzury to 1,5 godziny do nawet 3 godzin.
 
W czasie czesania ślubnego zadbamy o to abyś mogła się zrelaksować i odprężyć. Zarówno Agnieszka jak i Kamila to bardzo sympatyczne osoby i zależy im abyś w dniu ślubu była otoczona atmosferą przyjaźni i radości. 
Gwarantujemy Ci, że fryzura ślubna nad którą pracowałaś wspólnie z naszą stylistką wzbudzi zachwyt przyszłego męża, rodziny oraz wszystkich zaproszonych gości. Będziesz w dniu swojego ślubu piękna jak księżniczka z bajki. Nie może być inaczej ponieważ w Twój wygląd zaangażowały się najlepsze stylistki fryzur ślubnych i włożyły w wykonanie fryzury dla Ciebie nie tylko swoją pracę, ale ogromne swoje zaangażowanie.
Każda fryzura jest niepowtarzalna, każda dobrana indywidualnie i dopasowana do życzeń naszych Klientek.

Przygotowania do ślubu

  Twój wizerunek w dniu Ślubu musi być nieskazitelny. Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych elementów Twojego wyglądu. Nie jest to takie proste...
  Każda Panna Młoda poświęca dużo czasu na przygotowania przed ślubne. Każda marzy o tym aby w dniu ślubu wyglądać jak prawdziwa księżniczka....
  PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE W SALONIE KOSMETYCZNYM. Idealnie gładka cera to w dniu Twojego ślubu podstawa do udanego makijażu ślubnego. Twój...
  GŁADKIE STOPY I WYPIELĘGNOWANE PAZNOKCIE. Przygotowując wiele naszych Klientek do ich najpiękniejszego dnia w życiu -czyli Dnia Ślubu...
  PIĘKNE DŁONIE I PAZNOKCIE   Przesuszona skóra dłoni, przebarwienia po opalaniu, krzywo opiłowane paznokcie i odstające skórki to na pewno...

dyplomy

Studio Urody to:

Adres

ul. Beżowa 2, Szczecin

os. Bukowe

Tel: 505 097 568

Czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

9:00 - 15:00