Search - Easy Blog
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Zakładki

Nastolatki

Dział "Nastolatki" przeznaczony jest dla młodzieży od 10-tego do 19-tego roku życia. Jest to czas burzliwych przemian w organizmie, a tym samym ogromnych zmian w funkcjonowaniu i w wyglądzie skóry.

W tym czasie młodzież bardzo zwraca uwagę na swój wygląd. Szczególnie młode dziewczyny denerwują się gdy na ich twarzy pojawia się trądzik lub nadmierne owłosienie. 

Przedstawiamy tutaj nasze ciekawe propozycje zabiegów leczniczych, profilaktycznych i  przywracających skórze ładny, zdrowy wygląd.

Zabiegi w Studio Urody Beaty Krajnik są wykonywane z zastosowaniem najnowszych technologii. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam dobrać właściwe zabiegi i poprowadzić kurację przeciwtrądzikową, przeciwłojotokową lub zwalczającą nadmierne owłosienie w taki sposób, aby zabiegi dały jak najlepsze efekty. 

W każdej kuracji najlepiej sprawdza się działanie na skórę wieloma metodami. Niezwykle istotna jest także pielęgnacja domowa. Dlatego dobieramy do każdej kuracji odpowiednie kosmetyki i uczymy nasze młode Klientki i młodych Klientów jak prawidłowo pielęgnować skórę.

 

szkola-urody-beata-krajnik

dyplomy

Studio Urody to:

Adres

ul. Beżowa 2, Szczecin

os. Bukowe

Tel: 505 097 568

Czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

9:00 - 15:00