Search - Easy Blog
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Zakładki

Makijaż trwały

 

Czy wiesz, że możesz mieć zawsze pięknie podkreślone oczy i to bez codziennego, żmudnego rysowania kresek na powiekach?
Jeśli masz słabo zarysowane brwi i musisz codziennie malować je lub często poddajesz się farbowaniu brwi, to mamy rozwiązanie dla Ciebie.
Wystarczy, że poddasz się zabiegowi jakim jest makijaż trwały.

 

Czy wiesz, że możesz mieć zawsze pięknie podkreślone oczy i to bez codziennego, żmudnego rysowania kresek na powiekach?
Jeśli masz słabo zarysowane brwi i musisz codziennie malować je lub często poddajesz się farbowaniu brwi, to mamy rozwiązanie dla Ciebie.
Wystarczy, że poddasz się zabiegowi jakim jest makijaż trwały.

Makijaż trwały-różne rodzaje kresek

Nasza wyszkolona linergistka wykona dla Ciebie rysunek próbny. Będziesz mogła ocenić jak czujesz się w proponowanym makijażu oczu. Rysunek wykonywany jest kosmetykami do makijażu. Taka konsultacja upewni Cię, że trafiłaś do odpowiedniej osoby.
W zależności od Twoich upodobań zaproponujemy Ci:
  • zagęszczenie rzęs - kreska górna 
  • eyeliner -kreska górna 
  • podkreślenie dolnej powieki - kreska dolna 

Rysunek wstępny wykonywany jest bezpłatnie. 

Bardzo często spotykam się z pytaniem Klientek o to czy zabieg jest bolesny. Odczucie bólu to bardzo indywidualna sprawa. Stosujemy specjalne środki znieczulające, które sprawiają, że odczuwane jest raczej mrowienie, pocieranie skóry niż ból. Nie można jednak wykluczyć, że przez niektóre panie zabieg będzie odczuwany dość intensywnie. Na pewno jednak nie będzie to ból "nie do wytrzymania".

Po zabiegu powieki będą zaczerwienione i opuchnięte. Zwykle taki stan dość szybko mija. Otrzymasz kilka sprawdzonych rad jak łagodzić takie objawy. Doradzimy także prawidłową pielęgnację gojącej się skóry. 

W cenie zawarte są dwa zabiegi oraz wizyta kontrolna.

Trwałość makijażu to bardzo indywidualna sprawa od 1 roku do 3 lat. Zalecamy wzmacnianie koloru raz w roku jeśli chcesz, aby kreski były cały czas wyraźne i wyglądały perfekcyjnie.

Wyobraź sobie… możliwość dłuższego spania wiedząc, że nie musisz marnować każdego poranka cennego czasu w łazience na “roboty makijażowe”

 

Makijaż trwały brwi

 

Jeśli chcesz, aby Twoje brwi były zawsze idealnie podkreślone, miały wyraźny kolor i idealnie podkreślały rysy twarzy to zdecyduj się na makijaż trwały.

Przed wykonaniem makijażu nasza linergistka będzie starała się jak najlepiej poznać Twoje upodobania i oczekiwania. Kształt zostanie narysowany kredką do brwi i dopiero po akceptacji z Twojej strony można będzie zacząć wykonywanie makijażu trwałego. 

Przebieg zabiegu wygląda tak samo jak przedstawiliśmy to w opisie makijażu powiek. Okolice brwi są mniej wrażliwe niż powieki dlatego zaczerwienienie i opuchnięcie skóry będzie o wiele mniejsze. U niektórych pań prawie niewidoczne.

Zalecamy wykonanie korekty koloru raz w roku jeśli chcesz aby kolor był zawsze świeży i intensywny. Z upływem czasu barwnik wyłuszcza się i jeśli brwi nie będą odnawiane to z czasem kolor całkowicie zaniknie.

Cennik

 

 

 

Rodzaj zabiegu Cena
Kreski górne-zagęszczenie linii rzęs 350zł
Kreski górne-eyeliner 500zł
Kreski dolne  350zł
Kreski dolne 1/2 150zł
Kreski dolne + górne  od 600zł
Kreski dolne 1/2 + górne  od 500zł
Makijaż brwi  700zł 
Korekta  pierwsza w cenie zabiegu
Korekta kolejna (przyciemnienie,pogrubienie) od 100zł 
Makijaż po roku  50% ceny
Makijaż po 2 latach  70% ceny

szkola-urody-beata-krajnik

dyplomy

Studio Urody to:

Adres

ul. Beżowa 2, Szczecin

os. Bukowe

Tel: 505 097 568

Czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

9:00 - 15:00