logo studio urody Beata Krajnik Szczecin

Kupon zniżkowy

kupon2aa

Kliknij aby zobaczyć

Kliknij aby pobrać

 

Cennik


 

kosmetyka

odmładzanie,leczenie

sprawdź

Cennik


 

fryzjer

stylizacja,pielęgnacja

sprawdź

Cennik


 

dłonie i stopy

pielęgnacja i leczenie

sprawdź
Search - Easy Blog
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Zakładki

Zapisy online

rezerwuj-182x154-3
 

 

 

wchodzę

Referencje

Łuszczyca,AZS - pomożemy Ci

Studio Urody to miejsce przyjazne dla osób chorych na łuszczycę i AZS.

Specjalizujemy się w zabiegach kosmetycznych wspomagających leczenie tych schorzeń.

Nasze specjalistki zostały przeszkolone w zakresie odpowiedniej pielęgnacji. U nas spotkasz się z profesjonalnym spojrzeniem na Twoje problemy. Wiedza, sympatyczne nastawienie i odpowiednie zabiegi-w Studio Urody jesteśmy dla Ciebie!

Aktualności w Studio Urody

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to doskonała recepta na wiele problemów związanych ze skórą.Do głębokich warstw skóry wprowadza się odpowiednio skomponowane substancje aktywne o działaniu ujędrniającym, nawilżającym lub usprawniającym metabolizm komórkowy.


Czytaj więcej ...

Rozszerzone naczynka - zabiegi wzmacniające

Rozszerzone naczynka to problem wielu osób. Dotyka nie tylko kobiety, ale także mężczyzn. Często nawet u małych dzieci widzimy pierwsze objawy rozszerzających się nadmiernie naczynek W zabiegach dla cer naczyniowych bardzo ważne jest uspokojenie i...


Czytaj więcej ...

Zabiegi na trądzik

ZABIEGI DLA CERY TRĄDZIKOWEJ (NIE TYLKO DLA NASTOLATKÓW) Wskazania do zabiegów wspomagającyh leczenie trądziku pospolitego: oczyszczenie skóry blizny potrądzikowe zaskórniki i prosaki rozszerzone pory łojotok skóry łuszczenie się skóry spowodowane przyjmowanymi lekami blizny i bliznowce przebarwienia i odbarwienia uszkodzenia posłoneczne skóry szorstki/nierówny/zrogowaciały naskórek Przeciwwskazania do zabiegów...


Czytaj więcej ...

Elektrokoagulacja-usuwanie zmian skórnych

Elektrokoagulacja – to metoda elektrochirurgii, którą stosuje się w medycynie i kosmetologii. Podczas zabiegu wykorzystuje się działanie prądu elektrycznego zmiennego o dużej częstotliwości. Elektrokoagulacja polega na ścięciu (koagulacji) białka za pomocą łuku elektrycznego.


Czytaj więcej ...
0123

Szukasz polecanej kosmetyczki, fryzjerki, stylistki paznokci czy pedicurzystki w Szczecinie?

W Studio Urody rozwiążemy każdy Twój problem z pielęgnacją skóry, włosów, dłoni czy stóp.

 

 

Studio Urody

Studio Urody Beaty Krajnik powstało w 1998 r. Początkowo był to mały gabinet kosmetyczny. Obecnie Studio Urody to miejsce, w którym możesz zadbać o swoją urodę od stóp po głowę.

Studio Urody to:

Nie ograniczamy się tylko do dbania o Twoją twarz. Zadbamy o Ciebie od stóp po głowę.

Studio Urody to salon kosmetyczny i fryzjerski oferujący bardzo bogaty wybór zabiegów.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem kosmetycznym, dzięki któremu możemy proponować różnorodne, zaawansowane zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie. 

Nasz zespół to doświadczone, wykwalifikowane specjalistki, pracujące w swoim zawodzie od kilkunastu już lat.

Panuje u nas kameralna atmosfera.

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości obsługi, jakości usług, które oferujemy. Zadowolenie naszych Klientek i Klientów to nasz priorytet. 

Otoczymy Cię profesjonalną opieką oraz zadbamy, aby czas spędzony w Studio Urody był prawdziwym relaksem.

Ważne informacje

Ważne informacje - przeczytaj za nim nas odwiedzisz.

 • Pracujemy:

od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 22:00, a nawet dłużej jeśli takie jest życzenie Klientki

w soboty w godzinach 9:00 - 20:00 (dostosowujemy nasz grafik pracy do potrzeb klientek)

Jeśli zaistnieje taka potrzeba to otworzymy Studio Urody dla Ciebie wcześniej lub przedłużymy nasze godziny pracy.

 • Bardzo staramy się abyś była zadowolona z naszych zabiegów - jeśli jednak z jakiegoś powodu nie sprostamy Twoim oczekiwaniom to powiedz nam to jeszcze w trakcie zabiegu, tak abyśmy mieli szansę jak najlepiej dopasować się do Twoich potrzeb.
 • Jeśli pracujesz w tej samej branży i czujesz,że potrzebujesz doszkolenia to zgłoś się do nas z pytaniem o odpowiedni kurs. Nie udawaj klientki, która chce skorzystać z zabiegu. W ten sposób nie nauczysz się wykonywania nowych zabiegów. Mówimy o tym, ponieważ zauważyliśmy, że wiele kosmetyczek zamiast intensywnie się szkolić na indywidualnych kursach, wybiera metodę podpatrywania. Nie jest to nic złego. Cieszymy się, że inni nas naśladują. Jedynie obawiamy się czy bez solidnego szkolenia i uprawnień nie zrobisz krzywdy swojej klientce. Koleżanki z branży zapraszamy do Szkoły Urody na kursy i szkolenia.

 

Co oferujemy?

Co oferujemy naszym Gościom?

Od pierwszej chwili gdy pojawisz się w naszych gościnnych progach zostaniesz otoczona prawdziwą opieką. Poczujesz domową, przyjazną atmosferę. Będziesz wiedziała, że jesteś oczekiwanym i mile widzianym w Studio Urody Gościem.

Przywitamy Cię promiennym uśmiechem i miłym słowem.

W Studio Urody w gabinetach kosmetycznych czekają na Ciebie ekskluzywne kosmetyki, starannie wybranych przez nas marek.

 • Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics - ekskluzywne kosmetyki o bogatym, nowoczesnym składzie
oraz 
 • znane, cenione i bardzo skuteczne dermokosmetyki Mediderma i Sesderma

Studio Urody to partnerski salon Chantarelle.

W salonie fryzjerskim pracujemy z wykorzystaniem kosmetyków:

 • Matrix - amerykańska, znana i ceniona marka należąca do koncernu L'Oreal
 • Vitality's - włoskie kosmetyki

Manicure, stylizację paznokci i pedicure wykonuje u nas studio ev_ka przy użyciu kosmetyków:

 • Perfect Beauty
 • Eurofashion
 • Inspire
 • Modena
 • IBD
 • Charisma
 • Kodi
 • IBX
 • Balbcare

Możesz być pewna, że oprócz innowacyjnych zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich otrzymasz u nas wiele ważnych dla Ciebie informacji i porad. 

Będziesz także mogła kupić polecane przez nas kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Czego oczekujemy?

Czego oczekujemy od naszych Gości

 • Od pierwszej chwili gdy nawiązujesz z nami kontakt traktujemy Cię jak mile oczekiwanego Gościa. Chcemy abyś tak właśnie czuła się w Studio Urody.
 • Nastaw się pozytywnie i przygotuj na miły relaks. Będziemy dbać o Twoje dobre samopoczucie. 
 • Pozwól nam zaopiekować się Tobą i obdarz nas odrobiną zaufania. 
 • Przed pierwszą wizytą pragniemy poznać Twoje oczekiwania i upodobania dotyczące zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich.
 • Poprosimy Cię o wypełnienie karty Klienta. Czym dokładniej odpowiesz na pytania dotyczące Twoich upodobań, oczekiwań i stanu zdrowia, tym lepiej będzie dobrany właściwy zabieg dla Ciebie.
 • Jeśli chcesz mieć z nami kontakt, otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i innych ciekawych wydarzeniach ze Studia Urody to prosimy o podanie e-maila oraz nr telefonu.
 • Twoje dane są przechowywane w naszej bazie w bezpieczny sposób, nie udostępniamy ich nikomu. Służą nam wyłącznie do kontaktów z Tobą i prowadzenia historii Twoich wizyt.

Oczywiście możesz odmówić wypełnienia karty Klienta, wówczas przeprowadzony będzie tylko wywiad zdrowotny.

Chcemy jednak podkreślić, że karta Klienta prowadzona jest tylko i wyłącznie ze względu na podwyższenie w ten sposób jakości usług.

Na kolejnej wizycie nie będziesz musiała przypominać kosmetyczce np. o tym, że lubisz być ciepło okryta, lub że wolisz ciszę w czasie zabiegów. 

 • Kolejna ważna sprawa to punktualność. Planujemy zabiegi wg.ustalonego grafika.

Mamy do Ciebie ogromną prośbę:

Postaraj się przybyć na umówioną wizytę punktualnie. Jeśli przewidujesz spóźnienie powiadom nas o tym telefonicznie. Informacja od Ciebie pozwoli nam na nie co inne zaplanowanie Twojej wizyty w taki sposób, aby nie zakłócać przebiegu kolejnych umówionych na ten dzień wizyt.

 • W przypadku spóźnienia do 15 minut wykonamy pełny zakres umówionych zabiegów.
 • Jeśli Twoje spóźnienie będzie większe to poinformujemy Cię z jakiej części zabiegów musimy zrezygnować i przełożymy tę część wizyty na inny termin.
 • Przy spóźnieniu powyżej 30 minut nie możemy niestety wykonać umówionych zabiegów, ponieważ każda kolejna umówiona wizyta musiałaby być przesuwana. Na pewno inne nasze Klientki byłyby niezadowolone z takiej sytuacji. Ty także nie chciałabyś aby Twój zabieg był wykonywany w pośpiechu.

I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa.

Dla nas jesteś niesamowicie ważną osobą. Niezależnie czy umówiłaś się tylko na regulację brwi, manicure czy zamówiłaś długo trwający zabieg kosmetyczny czy fryzjerski, my czekamy na Ciebie jak na BARDZO WAŻNEGO GOŚCIA. Cieszymy się na samą myśl o tym, że nas odwiedzisz. Przygotowujemy dla Ciebie gabinet, kosmetyki, rezerwujemy dla Ciebie czas. Przypominamy Ci o wizycie dzień wcześniej. 

Jeśli nie zjawiasz się na umówioną wizytę i nie powiadamiasz nas o tym wcześniej jest nam bardzo, bardzo przykro. I to nie jest kwestia finansowa... Jest nam przykro ponieważ czujemy się wówczas lekceważeni przez Ciebie, przez naszego Gościa, na którego przyjście tak starannie się szykowaliśmy.

Szanujemy Cię i oczekujemy w tym względzie wzajemności. Każdemu może coś się przydarzyć i to jest zrozumiałe, że wizyta w salonie kosmetycznym nie będzie wówczas priorytetem. 

Mamy do Ciebie prośbę... jeśli nie możesz przyjść na umówioną wizytę to powiadom nas o tym telefonicznie lub sms. Jeśli zwolnisz zarezerwowane miejsce będziemy mogli przyjąć inną klientkę. Będziemy Ci bardzo wdzięczni za okazany szacunek dla naszej pracy.

Dzień wcześniej potwierdzamy wizytę telefonicznie. Próbujemy skontaktować się z Tobą 3-krotnie. Jeśli nie odbierasz (co jest zrozumiałe bo być może jesteś zajęta) wysyłamy sms z prośbą o potwierdzenie. Jeśli nie otrzymamy potwierdzenia uznajemy, że wizyta nie dojdzie do skutku i anulujemy Twój umówiony termin. Na ten termin umawiamy inną klientkę. 

Informujemy o naszych zasadach ponieważ chcemy uniknąć nieporozumień w przypadku gdy Twój termin zostanie anulowany, miejsce zajęte przez inną klientkę, a Ty mimo wszystko zgłosisz się do nas. Prosimy abyś nie miała do nas wówczas pretensji, gdyż z naszej strony robimy wszystko, aby maksymalnie dopasować się do Twoich możliwości czasowych i Twoich oczekiwań.

Dziękujemy za zrozumienie - Beata Krajnik oraz Zespół Studia Urody

Formy płatności

Formy płatności

W Studio Urody za usługi i kosmetyki możesz płacić:

 • gotówką
 • przez system bezpiecznych płatności internetowych Dotpay
 • za zakupy usług i kosmetyków przekraczające 300 zł i nie przekraczające 20 000 zł możesz płacić w systemie E-RATA DOTPAY
 • możesz dokonać przelewu ze swojego konta internetowego korzystając z dostępu do internetu w Studio Urody
 • możesz dokonać przedpłaty za zamówione zabiegi i kosmetyki dokonując przelewu na konto Studia Urody
 • możesz skorzystać z kredytu udzielanego przez PragnieniaKobiet.pl, my pomożemy Ci załatwić wszystkie formalności

Nie posiadamy terminala płatniczego - jeśli nie chcesz korzystać z płatności internetowych to prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty gotówką.

Nr. konta:

INTELIGO

50102055581111120415200018

Beata Krajnik

ul.Beżowa 2

70-781 Szczecin

 

Umawianie wizyt

Umawianie wizyt.

Na wizytę do Studia Urody możesz umówić się wybierając najdogodniejszy dla Ciebie sposób:

 • telefon komórkowy: 505 097 568 
 • aplikacja Booksy 
 • osobiście odwiedzając recepcję Studia Urody ul. Beżowa 2, os.Bukowe

Zarezerwuj swoją wizytę W Studio Urody odpowiednio wcześnie. Będziesz mieć wówczas możliwość wyboru najbardziej pasującego Ci terminu. Rezerwowanie wizyty na ostatnią chwilę często uniemożliwia nam znalezienie wolnego miejsca u Twojej ulubionej kosmetyczki lub fryzjerki.

Polecamy rezerwację wizyty z tygodniowym wyprzedzeniem, a jeśli chcesz aby był to termin w najbardziej popularne dni czyli piątki i soboty to warto rezerwować wizytę nawet dwa tygodnie wcześniej.

Nie przejmuj się tym, że możesz zapomnieć o umówionej wizycie. Dzień wcześniej zadzwonimy do Ciebie lub wyślemy SMS z przypomnieniem daty i godziny umówionej wizyty.

Jak do nas dojechać?

Jak do nas dojechać?

Dojazd z Centrum Szczecina: (środki komunikacji miejskiej) - czas dojazdu ok.20 minut

Autobus linia: (dojazd na pętlę autobusową na os. Bukowe)

 • A
 • E

Tramwaj linia: (dojazd na Basen Górniczy) 

 • 8
 • 2

Z Basenu Górniczego autobus linia:

 • A
 • E
 • 65
 • 84

Dojazd samochodem : czas ok. 10-15minut 

Bezpłatny parking w pobliżu Studia Urody.

Z bloga

PQAGE - Peeling Liftingujący
Nowości w Studio Urody
PQ-Age to innowacyjny peeling liftingujący do rewitalizacji skóry zwany również „nową skórą” który sprawi, że po 30 minutach wyjdziesz z gabinetu...
Letnie wariacje
Hity kosmetyczne
Lato jest idealną porą na paznokciowe eksperymenty. W tym sezonie paznokcie przypominają małe działa sztuki. Wśród gorących trendów, znajdą też z pewn...
Nowy zabieg w Studio Urody na Nowy Rok - Retix. C
Hity kosmetyczne
Intensywna kuracja odmładzająca i odbudowująca skórę z retinolem, witaminą C i antyoksydantami. Preparat stymuluje odnowę tkankową, usuwa martwy naskó...
Magiczna moc IPL
Hity kosmetyczne
"Są pewne zabiegi kosmetyczne, które można wykonywać tylko późną jesienią i zimą, szczególnie te z wykorzystaniem laserów. Mniejsze promieniowanie sło...

szkola-urody-beata-krajnik

 • logo_mediderma.png
 • matrix_logo.jpg
 • vitality_logo.jpg
 • sunflower_logo.jpg
 • biolage_logo.jpg
 • stara-mydlarnia_logo.jpg
 • dd_logo.jpg
 • Glazel_logo.jpg
 • delawell_logo.jpg
 • bioevolution_logo.jpg
 • wimpernwelle_logo.jpg
 • bdr_logo.jpg
 • logo.gif
 • artego_logo.jpg

dyplomy

Studio Urody to:

Adres

ul. Beżowa 2, Szczecin

os. Bukowe

Tel: 505 097 568

Czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

9:00 - 15:00