Search - Easy Blog
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Zakładki

Zapisy online

rezerwuj-182x154-3
 

 

 

wchodzę

Delawell Pielęgnacja dłoni

Polecamy kosmetyki do 
pielęgnacji dłoni:
  • Maść na popękaną i suchą skórę
  • Serum Przeciwstarzeniowe do dłoni i ciała
  • Krem Pielęgnacyjny i Ochronny do rąk
  • Złoty Krem do rąk
  • Zmysłowy Krem Owocowy do rąk
  • Extra Żel Nawilżający do dłoni

Piękne dłonie i paznokcie

Piękne dłonie

Piękne, jedwabiste ręce i zadbane paznokcie są jednym z cenniejszych atrybutów naszego wyglądu. Delikatne dłonie i ładnie wyprofilowane, zdrowe, błyszczące paznokcie wiele mówią o stanie Twojego zdrowia i higieny osobistej. Zaniedbane paznokcie i szorstkie dłonie...


Czytaj więcej ...

Pielęgnacja dłoni

Piękne, jedwabiste ręce i zadbane paznokcie są jednym z cenniejszych atrybutów Twojego wyglądu. Delikatne dłonie i ładnie wyprofilowane, zdrowe, błyszczące paznokcie wiele mówią o stanie Twojego zdrowia i higieny osobistej. Zaniedbane paznokcie i szorstkie dłonie...


Czytaj więcej ...

Manicure w Studio Urody

Pielęgnacja paznokci to zabiegi określane jako manicure. W Studio Urody wykonujemy kilka rodzajów manicure dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Zadbamy o Twoje dłonie. Przekonasz się jakie to miłe uczucie gdy paznokcie są zadbane, a skóra dłoni rozjaśniona,...


Czytaj więcej ...
012

Pielęgnacja dłoni

pielęgnacja dłoniPiękne, jedwabiste ręce i zadbane paznokcie są jednym z cenniejszych atrybutów Twojego wyglądu. Delikatne dłonie i ładnie wyprofilowane, zdrowe, błyszczące paznokcie wiele mówią o stanie Twojego zdrowia i higieny osobistej. Zaniedbane paznokcie i szorstkie dłonie nie tylko wyglądają brzydko, ale zdradzają także Twój wiek.
Dłonie innych osób postrzegamy prawie nieświadomie, ponieważ biorą one stale udział w kontaktach międzyludzkich.


A jakie wrażenie robią Twoje dłonie? Czy wzbudzają zaufanie?
Ogryzione paznokcie lub popękane skórki zdradzają brak pewności siebie, natomiast niewyszukany, ale prawidłowo wykonany manicure mówi nam, że mamy do czynienia z osobą troszczącą się o szczegóły i na tyle dobrze zorganizowaną, by nie zaniedbywać nawet drobiazgów.

Dłonie to najbardziej „zapracowane” części naszego ciała. Należy się im szczególna troska.

W Studio Urody doskonale o tym wiemy. Dlatego tak bardzo ważne dla nas jest aby Twoje dłonie były odpowiednio dopieszczone w czasie zabiegu.
Odwiedzając nasze Studio możesz mieć pewność, że dobierzemy dla Ciebie odpowiedni zabieg, doradzimy i zadbamy o Twoje dłonie oraz nauczymy Cię prawidłowej pielęgnacji.

 


Wszystkie zabiegi wykonujemy z ogromną uwagą i dokładnością, zachowując przy tym obowiązujące zasady higieny i bezpieczeństwa pracy. Narzędzia dezynfekujemy za pomocą ultradźwięków i medycznych płynów. Do sterylizacji narzędzi stosujemy autoklaw. Kosmetolog pracuje w rękawiczkach jednorazowych. Przykładamy ogromną uwagę do profilaktyki przeciwgrzybiczej dlatego w naszym Studio możesz czuć się bezpiecznie.

 Autoklaw do sterylizacji narzędzi.

 

367

 Myjka ultradźwiękowa do mycia narzędzi i sterylizacji chemicznej.


Proponujemy zabiegi kosmetyczne-upiększające, relaksacyjne, ale także lecznicze i odmładzające na dłonie. Poprawimy także wygląd Twoich paznokci.

 Nasze propozycje opisane są w katalogu zabiegów. Zapraszamy do przejrzenia oferty.

Każdy znajdzie u nas coś specjalnego dla siebie.

Jeśli nie wiesz jakie zabiegi są potrzebne Twoim dłoniom i paznokciom to zapraszamy na bezpłatną konsultację - umów się na spotkanie z naszą specjalistką i porozmawiaj o swoich problemach z pielęgnacją paznokci i dłoni.

 


Zabiegi wykonujemy z wykorzystaniem kosmetyków :

 

  • Delawell
  • Sunflower
  • Kobo

 

 


 

szkola-urody-beata-krajnik

dyplomy

Studio Urody to:

Adres

ul. Beżowa 2, Szczecin

os. Bukowe

Tel: 505 097 568

Czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

9:00 - 15:00