Search - Easy Blog
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Zakładki

Rozszerzone naczynka - zabiegi wzmacniające

redstop1 

Rozszerzone naczynka to problem wielu osób. Dotyka nie tylko kobiety, ale także mężczyzn. Często nawet u małych dzieci widzimy pierwsze objawy rozszerzających się nadmiernie naczynek
W zabiegach dla cer naczyniowych bardzo ważne jest uspokojenie i wyciszenie gry naczyniowej. Po serii zabiegów naczynka wzmacniają się, a skóra staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne.
 

Rozszerzone naczynka - IPL

Zamykanie naczynek IPL

Co raz więcej osób zauważa u siebie rozszerzone naczynia krwionośne lub inne łagodne zmiany naczyniowe. Problemem ten dotyczy milionów ludzi na całym świecie. W niektórych przypadkach są to głównie kwestie kosmetyczne, ale czasami zmiany te stanowią zagrożenie dla zdrowia. Z przeprowadzonych badań wynika, że 60% populacji cierpi na problemy naczyniowe.

Rozszerzone naczynka - Elektrokoagulacja

Zamykanie naczynek metodą elektrokoagulacji jest jedną z najskuteczniejszych metod pozbywania się widocznych, prześwitujących przez naskórek naczyń. Rozszerzone naczynka nie dodają urody. Cera staje się bardzo wrażliwa i przysparza wielu problemów. Warto poddawać się zabiegom zamykania naczynek już na początkowym etapie gdy naczynek jest niewiele.

 

Czytaj więcej: Rozszerzone naczynka - Elektrokoagulacja

szkola-urody-beata-krajnik

dyplomy

Studio Urody to:

Adres

ul. Beżowa 2, Szczecin

os. Bukowe

Tel: 505 097 568

Czynne w godzinach:

poniedziałek - piątek

10:00 - 20:00

sobota

9:00 - 15:00